09 вересня 2016 року на базі Полтавської державної сільськогосподарської дослідної станції ім. М.І. Вавилова ІС і АПВ НААН та Державного підприємства «Дослідне господарство «Степне» ПДСГДС ім. М.І. Вавилова і АПВ НААН» було проведено День поля.

Зібравши урожай, аграрії області приїхали перейняти новий  досвід у село Степне Полтавського району. Учасники заходу оглянули полігон сортів та гібридів сільськогосподарських культур. А також ознайомилися з науковими розробками з вирощування озимих. На державній сільськогосподарській дослідній станції імені Вавилова у селі Степне влаштували день поля. Такі зустрічі аграріїв вже давно  стали традиційними. Для фермерів та науковців це гарна нагода  обмінятися власним досвідом вирощування сільськогосподарських культур.

У Дні поля взяв участь і «Інститут живлення рослин». Було представлено результативність та ефективність використання технологій, розроблених спеціалістами компанії.

На пленарній частині регіональний представник Інституту живлення рослин акцентував увагу на необхідності комплексного підходу при вирощуванні сільськогосподарських культур: «Врожай – це багатофакторний дослід». І від того як ми зможемо посилити дію позитивного, потрібного фактора, або послабити – іншого, який призводить до негативу. Такий і буде ВРОЖАЙ.»

Також ще раз було окреслено головне завдання компанії:

«Ми проводимо дуже багато експериментів, і самостійно і за сприяння науково-дослідних установ, за участі сільгосппідприємств. В нас є чим поділитися. Адже основна місія допомогти аграріям мінімізувати виробничі затрати і підвищити врожайність за рахунок оптимізації живлення. А оптимізація в нашому розумінні, це раціональне використання наявних ресурсів господарства,  наукових розробок, практичного досвіду. Тобто як скільки і чого покласти, щоб мінімум затрат – максимум прибутку.»

І звичайно окреслено головні переваги роботи з Гідрогуміном при обробці насіння озимих культур:

«По-перше. Це поки що єдиний в Україні гумат, який містить солі калію, натрію, амонію і має найбільш широкий вплив не лише на рослини, або їх клітини, а й на мікробіологію грунту.

По-друге. Із всіх досліджувальних нами гуматів, має найвищу проникність і найбільш мягку дію на рослини. Жодного випадку пригнічення розвитку рослин не зафіксовано, навіть при двох-, трьох-, п’ятикратному передозуванні.

По-третє: І мабуть головне безпроблемне внесення  з використанням любих типів агрегатів, з використанням води любої жорсткості. Для багатьох мабуть це знайомо?»

Інститут живлення рослин – Институт питания растений