Технологія Технологія Технологія Технологія

Обробка насіння

Технологія: Гідрогумін 0,3-0,5 л/т
Ефект: Знищує патогенну мікрофлору на поверхні зернівки та пригнічує її розвиток в принасінневій зоні. Стимулює запуск ростових процесів, початковий ріст кореневої системи та наземної маси. Активізує конус наростання у набухлому зерні. посилює імунітет та зимостійкість рослин в озимини.

Кущення – початок стеблування

Технологія: Гідрогумін 0,8-1,0 л/га + Акварін 15М4 1,0-1,5 кг/га (Сульфат магнію 2-3 кг/га)
Ефект: Посилює поглинальну здатність кореневої системи, синтез амінокислот, ліпоїдів, протеїнів нуклеїнових кислот, гормонів. Активізує процеси акумуляції та трансформації енергії в рослинному організмі. Інтенсифікує ділення клітин. Посилю рух «асимілянтів», підвищує інтенсивність біохімічних процесів. Знижує число редукції продуктивних стебел. Зростає кількість колосків в колосі, кількість квіток в колосках, щільність колоса. Підвищує посухостійкість та жаростійкість рослин.

Кінець колосіння – початок цвітіння

Технологія: Гідрогумін 0,8-1,0 л/га + Акварін 15М5 1,0-2,0 кг/га (Сульфат магнію 2-3 кг/га)
Ефект: Зменшує редукцію квіток, сприяє фертильності. Впливає на озерненість колоса та величенну зернівки. Активізує процеси реутилізації азотних сполук. Стимулює синтез білку та підвищує стійкість до суховіїв.

Початок наливу

Технологія: Гідрогумін 0,8-1,0 л/га
Ефект: Подовжує фазу наливу зерна, забезпечує відтік поживних речовин в насіння, знижує негативний вплив високих температур.