Гідрогумін (Гидрогумин)

Хімічний склад:

  • 55-60% – гумінові речовини, в т.ч. кислоти: 25-30% – гумінові, 20-25% – фульвові;
  • 5,3-7,5% – комплекс макро- та мікроелементів;
  • 2,2-2,5% – низькомолекулярні органічні та інші біологічно-активні сполуки (органічні кислоти, ферменти, вітаміни А, Е та групи В, фітогормони, антибіотики, 16 амінокислот загальною сумою 2326-2584 мг/л)
Категорія:

Опис

Регулятор росту рослин Гідрогумін – новий стандарт гумінових препаратів. Агрохімікат вищої категорії якості, енерген з найбільш повним вмістом біохімічно активних речовин. Гидрогумин – єдиний з групи натуральних регуляторів росту, який містить гумати калію, натрію та амонію одночасно. Що забезпечує багатовекторну дію на рослини, мікроорганізми, грунт та воду. Набір молекул Гідрогуміну характеризується низькою молекулярною масою з великою кількістю реакційних центрів. На відміну від інших аналогічних препаратів це забезпечує більш швидке та більш «м’яке» проникнення до клітин рослин. Що є беззаперечною перевагою по дії на ослабленні рослини та при передозуванні препарату, а також за умови низької асиміляційної діяльності рослин.

Гідрогумін – універсальне застосування

Як біорегулятор Гідрогумін активізує роботу електронно-транспортного ланцюга (дихання, фотосинтез), регулює процеси метаболізму і утворення ферментів і фітогормонів. Підсилює відтік асимілянтів до генеративних органів, сприяє продукуванню природних регуляторів самою рослиною.

Як стимулятор росту Гідрогумін прискорює схожість насіння і покращує приживання розсади, посилює початковий ріст і розвиток рослин, сприяє розвитку потужної кореневої системи.

Як антидот Гідрогумін знімає стрес після застосування засобів захисту рослин та інших мінеральних комплексів, алелопатії, володіє бактерицидними властивостями.

Як імуномодулятор Гідрогумін забезпечує швидке завершення диференціації тканин, прискорює синтез речовин, що необхідні для відновлення структури клітин, тканин та нормалізації фізіологічних процесів.

Як адаптоген Гідрогумін пов’язує токсичні речовини, що знаходяться в ґрунті. Перешкоджає їх потраплянню в рослини, сприяє збільшенню корисної мікрофлори ґрунту. Збільшує коефіцієнт засвоєння рослинами елементів живлення з ґрунту та добрив.

Ефективність Гідрогуміну

Високу ефективність Гідрогуміну зафіксовано за стресових умов вирощування сільськогосподарських культур. Особливо при перепадах температур та в умовах дефіциту вологи. За рахунок збільшення проникності клітинних мембрани Гидрогумин полегшує проникання води і поживних речовин всередину клітини. Рослини або їх насіння оброблені Гідрогуміном, відзначаються високою посухостійкістю.

Підвищення енергетики клітини та активація вуглеводного і білкового обміну вкрай важливе під час відновлення вегетації для озимих культур та їх обробки ретардантами. Гидрогумин, також є незамінним препаратом для регенерації тканин після градобоїв та заморозків.

Стимулятор росту рослин Гидрогумин сумісний з усіма пестицидами та агрохімікатами. Його внесення у баковій суміші з гербіцидами не лише забезпечує кращу проникність, але й за рахунок амінокислотних та киснево-вуглецевих наборів не допускає пригнічення культурних рослин. А одночасне застосування з інокулянтами робить їх ефективнішими та продуктивнішими.

На відміну від аналогів, стимулятор росту рослин Гідрогумін не потребує підвищених вимог щодо показників мінералізації води (не розшаровується, не випадає в осад). Рідка препаративна форма, супертонка очистка та висока гідрофільність Гідрогуміну забезпечують безпроблемне внесення усіма наземними оприскувачами (в т.ч. з малим використанням робочого розчину) та за участю авіації.