У багатьох людей літо перш за все асоціюється з неповторним смаком солодкого кавуна та соковитої дині. Прийнято вважати, що вирощування баштанних в Україні можливе лише у південних областях та у Криму. Проте з кожним роком все більше аграріїв, фермерів, дачників та городників намагаються виправляти цю несправедливість, і варто відзначити, що в них це зовсім непогано виходить.

Звичайно ж, не зовсім сприятливі кліматичні умови викликають цілком викликаний сумнів, а чи проростуть баштанні? Адже витрачати даремно час, сили та гроші нікому не хочеться. У даному матеріалу, ми спробуємо довести, що при правильному підході кавун на власному городі, в центральній частині України, – реальність.

Перший важливий фактор вирощування баштанних на городі – термін посіву. Аби плоди нормально виросли та дозріли потрібно здійснювати посів в кінці квітня на початку травня. Якщо синоптики передають нетривале і нетепле літо (а кавуни та дині, як ми знаємо, дуже люблять сонечко та спеку), не слід марно нервуватись, краще приступити до роботи – створити ідеальні умови для вирощування баштанних на власному городі.

У кожні лунку слід сіяти по три насінини, і аби захиститись від заморозків накривати подвійним шаром плівки. Коли з’являються сходи рослину треба максимально забезпечити теплом, і якщо на півдні це відбувається цілком природно, то в центральних регіонах є свій ефективний метод. На рослину надівається літрова пластикова пляшка з обрізаним дном. Полив при цьому здійснюється через горличко пляшки, теплою водою. Наверх таким самим чином встановлюється п’ятилітровий бутель (також без дна). Така конструкція мінімізує втрати тепла, і баштанні отримують сприятливі умови для росту і розвитку.

Вирощування баштанних

Як тільки з’являється перший повноцінний лист, саджанці необхідно прорідити, залишивши найкраще розвинений з трьох. Після цього літрову пляшку можна прибрати і лишити лише один шар захисту тепла. Прибирати бутель варто аж у середині червня, коли баштанні досягають відповідної стадії розвитку.

Враховуючи морфологічні особливості баштанних культур дуже важливо вибрати найбільш сонячну ділянку на городі, з мінімальним рівнем затемнення. Але тут також є один невеличкий нюанс: якщо у фазі дозрівання плоди потрапляють під постійний потік сонячних променів, існує ймовірність перезрівання або як в народі кажуть «спечення». Тому у найжаркіші дні бажано створювати тінь, за допомогою картону чи простої газети.

Враховуючи, що найчастіше вирощування баштанних проходить у регіонах з жарким, сухим кліматом дані культури навчились поглинати вологу з дуже глибоких шарів ґрунту. А ось у центральних регіонах доступ до ґрунтових вод лежить «на поверхні», тому існує великий ризик перегнивання. Аби його уникнути необхідно стимулювати ріст рослини у ширину. Між рядами посівів роблять борозни для поливу, і таким чином мінімалізують полив кавунів і динь під корінь.

Ще один дуже важливий момент вирощування баштанних в Україні – рослина не в змозі в умовах помірного клімату, за короткий вегетаційний період виростити багато плодів. Тому на кожному кущі варто залишати не більше п’яти плодів.

Як бачимо, кавун та дина на власному городі це не казка, а дуже навіть реальна задача.

Інститут живлення рослин – Институт питания растений