На сьогоднішній день перед українськими аграріями стоїть важливий, можливо навіть доленосний вибір, яким шляхом рухатись далі: американсько-бразильським (ГМ-соя) чи європейським (немодифікована).

В зв’язку з глобальною популяризацією сої у всьому світі, та в Україні зокрема, все більше уваги присвячується даній культурі. Доволі поширений міф, що генномодифіковане насіння – спосіб значно підвищити врожайність, однак за словами чи не найавторитетнішого експерта у даній галузі, Маттіаса Крьона, це зовсім не так.

У одному зі своїх інтерв’ю засновник та президент асоціації «Дунайська соя» заявив, що урожайність сої у Європі значно перевищує американську та бразильську, де вирощується виключно ГМ-насіння.

«Найвищі врожаї сої у світі на сьогоднішній день мають саме європейські фермери. За статистичними даними останніх років явно помітно, що вирощування не модифікованого насіння набагато більш ефективне» – заявляє Маттіас Крьон.

Маттіас Крьон

Експерт розповідає, що саме по собі ГМ-насіння не збільшує врожайність. Основна його перевага нижча собівартість, аніж у не модифікованого насіння. При цьому ціни вище саме на «чисту» сою. Крім того, в довгостроковій перспективі посіви ГМ-сої будуть вимагати збільшення використання гербіцидів в зв’язку зі стійкістю культури.

Довідка: Маттіас Крьон – засновник та президент асоціації «Дунайська соя», який вніс чималий вклад у розвиток європейської сої. Дунайська соя – міжнародна багатостороння неприбуткова організація, яка сприяє розвитку не ГМ-сої в Європи, з метою перш за все зберегти екологію.  З моментом підписання договору (5 червня на конференції «Перспективи розвитку української сої») до даної асоціації уже увійшли шість масштабних українських компаній.

 

Інститут живлення рослин – Институт питания растений