На початку серпня огірки потрібно вкутувати на ніч матеріалом нетканим від холодної роси. Якщо цього не робити, то листочки почнуть жовтіти, а стебла всихати. Під час прохолодних дощів їх потрібно зверху накрити плівкою навіть у денний час.
– Огірки поливати лише вранці, поки не сильно гріє сонце. Вода для поливання не повинна перевищувати більше кімнатної температури.
– Позакореневе підживлення проводять, за допомогою обприскування листочків огірків розчином карбаміду. На літр води вам знадобиться один грам карбаміду.
– Коли ви помітите, що у огірків відбувається відмирання коренів, то в цей момент необхідно бадилля пересипати перегноєм, і на ній знову почнуть утворюватися коріння.
– Для того щоб плоди були великими, необхідно під огірки вносити подвійний суперфосфат. На відро води вам буде потрібно тридцять грамів суперфосфату. Також обов’язково разом з ним вносити і гній. На відро води один кілограм гною. Мульчувати грядку торфом, фуражем і соломою.
– Не допускайте освіти жовтих насінників, тому що це є сигналом до завершення плодоношення. Під час збору огірків намагайтеся не піднімати батоги з землі, щоб разом з ними не вирвати корінці.

Інститут живлення рослин – Институт питания растений