Головна Потреба у мікроелементах

Потреба у мікроелементах

Мікроелементи є складовими частинами багатьох ферментів та вітамінів, сприяють активації їх роботи, приймають  участь  у азотному та вуглеводному обмінах, інтенсифікують фотосинтетичні процеси – одним словом, покращують протікання усіх життєвих процесів у рослинах. Окрім цього повністю задоволена потреба у мікроелементах для рослини сприяє підвищенню її імунітету до захворювань, стресостійкості та здатності протидіяти шкідникам. У той же час, у разку відсутності необхідної кількості мікроелементів, кардинально змінюється метаболізм у організмі рослин, що призводить до порушення нормального протікання фізіологічних процесів і різкого зниження продуктивності рослин. Детальніше про проблему дефіциту елементів живлення ви можете прочитати у спеціальній серії матеріалів.

Головне джерело надходження мікроелементів для рослини – ґрунт. Звичайно, не кожні ґрунти мають однаковий вміст тих чи інших мікроелементів, та й за останні роки інтенсифікації виробництва сільськогосподарської продукції, запаси мікроелементів у ґрунті значно скоротились. Разом з урожаєм сільськогосподарських культур з ґрунту виноситься й чимала частка запасів мікроелементів. Вміст доступних форм мікроелементів у ґрунті досить низький, і вимірюється у частинах мг на 1 кг ґрунту.

На нашому сайті ви можете знайти картосхеми вмісту мікроелементів (оберіть елемент, що вас цікавить) залежно від рівня виносу. Раніше були спроби зробити так аби потреба у мікроелементах була повністю задоволена, за рахунок внесення органічних добрив, зокрема гною, але з часом цього стало замало, й з’явились спеціальні мікродобрива. Здавалось би, проблема повністю вирішена, треба дати побільше усіх мікроелементів кожній з культур, і вона просто приречена дати гарний врожай. Це не зовсім правильно, адже не слід забувати про явища синергізму та антагонізму, а також той важливий факт, що кожна рослина має свої власні потреби. Саме для цього нашими фахівцями й було зведено усі дані воєдино аби досконало побачити потребу мікроелементах тієї чи іншої культури. За основу було взято дані FAO (Food and Agriculture Organization of the United Nations), та W. Bergman. Розрахунки наведені у потребі мікроелементів у грамах на тонну сформованого врожаю.