Разом з розвитком і популяризацією органічного землеробства, розвиваються і так звані змішані посадки сільськогосподарських культур, зокрема овочів. В даній технології дуже велику вагу має питання сумісності цих культур. Та навіть при традиційних методах вирощування – сумісність «сусідів» є дуже актуальною.

Змішані посадки – це не революційний прорив, а швидше повернення до того, що декілька століть тому використовували наші предки. Зокрема, в Америці до візиту Колумба на одній грядці вирощували одночасно кукурудзу, гарбузи та боби. Робилось це цілком обґрунтовано. Гарбузи своїми широкими листками закривали грядку від сонця, тим самим знижуючи темпи випаровування вологи та розвитку бур’янів. Кукурудза, без проблем проривалась, через це «накриття» і створювала тінь, захищаючи плоди гарбузів від перегріву, а боби доповнювали браву компанію, стимулюючи насичення ґрунту азотом.

Змішані посадки, окрім усього іншого дозволяють ще й більш раціонально використовувати обмежену площу. Та навіть якщо абстрагуватись від цього методу, не можна ігнорувати той факт, що рослини сусіди можуть як пригнічувати, так і стимулювати ріст одне одного. Наприклад, правильно організована ділянка буде більш рівномірно виснажуватись, і ситуації коли одного з елементів живлення в надлишку, а інших не вистачає, будуть мінімізовані.

Однак самим важливим і вагомим ефектом від змішаних посадок є зниження збитку від ураження хворобами та шкідниками. Це відбувається за рахунок того, що деякі рослини можуть відлякувати шкідників, які популярні при вирощуванні сусідів. Звичайно, повністю організувати систему захисту однією лише посадкою не вдасться, однак чисельність може бути суттєво зменшена.

У кожного виду рослин свій особливий обмін речовин, і формування грядки з врахуванням «природної хімії» та сумісності відчутний крок до покращення ефективності вирощування. Також не варто ігнорувати і фізичні фактори, які ми згадували вище.

Сумісність вирощування овочевих культур

У таблиці наведено сумісність основних овочевих культур. Пояснювати природу усіх «пар» ми не будемо, а лишень відмітимо основні тенденції.

Хорошими сусідами часто можуть бути духмяні трави (петрушка, кріп, базилік), які своїми ароматами «маскують» та «приховують» сусідів від шкідників. Бобові сильно допомагають у накопиченні азоту з атмосфери у ґрунті. І таких прикладів достатньо багато.  

Інститут живлення рослин – Институт питания растений