Представники французько-української торгової палати обговорили комплексну стратегію та перспективи розвитку українського агробізнесу та сільського господарства на найближчі роки. Акцентувалась увага на необхідності більш тісної співпраці науки з виробництвом.

На думку французьких експертів нинішніх наукових знань та досвіду цілком достатньо, якщо пріоритетними завданнями є вирощування кукурудзи, соняшнику та пшениці на експорт. У цьому питанні досвід українських аграріїв вимагає лише необхідної техніки, насіння та консультацій щодо використання тих чи інших засобів захисту рослин. Але якщо, цілі більш ідеалістичні і стоїть мети збільшувати якість зерна, а значить, і його вартість, у такому випадку, які і будь-яка інша країна, Україна потребує реалізації свого наукового потенціалу.

Якщо поглянути на досвід світових лідерів агропромисловості, у очі відразу кидається той факт, що у Франції, Німеччині та США виготовлення сільськогосподарської продукції відбувається і тісній співпраці  з науковими дослідженнями та розробками. Головне завдання таких досліджень максимальна реалізація природного потенціалу усіх культур, і збільшення ефективності використання природних ресурсів. Якщо ж ми сьогодні спитаємо українських виробників про внесок наукової сфери у покращення виробничого процесу, навряд чи почуємо багато позитивних відповідей.

Отже, для майбутнього розквіту українського сільського господарства уже сьогодні потрібно в корені міняти підхід, та поєднувати науку з виробництвом. Інноваційні та практичні дослідження можуть вивести український агросектор на якісно новий рівень. Так давайте ж разом спробуємо нарешті об’єднати науку з виробництвом.

Інститут живлення рослин – Институт питания растений