Компостування – це, перш за все, практичний та безкоштовний спосіб забезпечити себе органічними добривами. Це водночас і прибирання території від органічних залишків (бур’янів, надлишку сидератів), і підготовка до удобрення майбутніх посівів. Здається, що компостування це щось дуже просте, а й справді що складного? Збирай всі органічні відходи в одному місці та й усе. Так то воно так, але не зовсім так, компост може дуже сильно різнитися за якістю, і аби праця не пропала марно і компостування рослинних залишків таки дало результат варто дотримуватись деяких рекомендацій.

1) Перш за все – практичність. Розташовуйте компостну яму у такому місці, де вона не заважатиме а ні вам, а ні вашим сусідам;

2) Компост обов’язково повинен бути накритий. Для цього використовують траву, торф чи землю.

3) Дуже уважно потрібно слідкувати, аби компостна яма не перетворилась у табір для бур’янів, адже це дуже великий ризик згодом уразити ґрунт. Аби цього не сталося, коріння рослин потрібно або ліквідовувати, або складати таким чином, аби воно підсихало.

4) Враховуйте що відходи з дерев розкладаються довше, аніж інших рослин.

5) Термін підготовки компосту не менше одного року, найефективніше компостування працює при дворічному циклі з перелопачуванням не менш як два рази кожного нового сезону.

6) Не плутайте компостну яму та смітник. Пляшкам, обгорткам та іншим залишкам харчової чи хімічної промисловості тут не місце.

Для збільшення продуктивності компосту його можна додатково збагачувати мінеральними елементами. Практично кожна рослина несе у собі той чи інший макро-, мікроелемент. Для прикладу, кропива багата на азот та залізо, листя ріпаку на фосфор, листя гречки на кальцій.

А тепер перейдемо до головної проблеми запаху. Запам’ятайте, сморід від компостної ями свідчить лише про одне – компостування відбувається не правильно. Якщо усі рекомендації та поради витримано, компост нагадувати запах ранішнього лісу, свіжоскопаної землі. Метод перевірки ступені готовності компосту до використання доволі простий – посадити у невелику ємність збагачену компостом, якусь культуру і оцінити вплив на темпи її розвитку.

Інститут живлення рослин – Институт питания растений