Звичайно ж, кожен, хто вирощує ті чи інші сільськогосподарські культури дуже зацікавлений у тому, аби насіння було якомога вищої якості. Адже кожному працюючому цілком логічно хочеться бачити найкращий результат своєї роботи.

На якість насіння надзвичайно відчутний вплив мають екологічні умови конкретного регіону, а також метеорологічний стан саме на час вирощування. Вже нікого не здивує той факт, що насіння однакової репродукції посіяне у різних географічних зонах, дасть абсолютно не однаковий результат. Якість насіння одного сорту, здавалось би, завжди повинна залишатись однаковою, а натомість різні зони, а, відповідно, і різні умови вирощування здатні створити різницю у 80%. Погодьтесь, вражає.

Для прикладу, якщо під час наливання та достигання зернових культур переважає тепла, сонячна погода – якість насіння приємно здивує кожного. І навпаки, волога прохолода сприятиме виляганню посівів, розвитку хвороб, і як наслідок, посівні і урожайні характеристики насіння різко знижуються.

Окрім, так скажемо, природнього впливу (погодних умов) на якість насіння намагається повпливати і людина. Кількісні показники врожаю залежать найбільшою мірою від якомога ефективнішого поєднання густини посіву, та створення максимально продуктивних умов розвитку для кожної рослини. Тобто, вирощувати треба стільки рослин, скільки зможуть ефективно розвиватись не заважаючи одна одній. Якість насіння, у свою чергу, залежить від величини, схожості, стійкості проти хвороб і т.д. Але тут така річ, для отримання бажаного результату замало проведення одного агрозаходу, потрібен цілий їх комплекс, або ж, як це прийнято називати – технологія вирощування.

Вибір найкращого попередника, який сприяє підготовці ґрунту до вирощування саме цієї культури, та не створюватиме видового чи сортового засмічення – перший крок на зустріч гарним врожаям.

Коли місце вибрано, необхідно звернути увагу на такі елементи, як строки сівби, норми висів, спосіб сівби ті підготовку посівного матеріалу. Якщо посіви зрідженні, отримується насіння різної форми, розмірів та якості, з яким доволі важко далі мати справу. Занадто густі посіви теж мають поганий результат – насіння з малою масою та силою росту. Строки сівби обирають з врахуванням особливостей метеорологічних та екологічних умов, сортових особливостей та інших важливих факторів. Особливо важливу роль строки сівби мають при вирощуванні озимих культур.

Обробка насіння стимуляторами росту підвищує імунітет до хвороб та закладає фундамент майбутнього розвитку. Таке насіння краще переживає зміни погодних умов і легше пристосовується до конкретної ситуації.

Систему удобрення розробляють також у  комплексі з іншими чинниками. В залежності від особливостей ґрунту рослина може відчувати потребу у тому чи іншому елементі живлення, і завдання агронома саме відчути цю потребу. Принцип, що більше, то краще, тут аж ніяк не спрацьовує, адже надмірні дози одного елемента можуть призвести до згубних наслідків. Для прикладу, перенасичення рослини азотом сприяє розвитку хвороб та погіршує якісні характеристики насіння. В удобренні головне – оптимальне співвідношення макро- та мікроелементів.

Також під час росту і розвитку рослин потрібно вміти оперативно реагувати на ті чи інші зміни. Своєчасно внести протруйник чи здійснити підживлення.

Про підготовку до посіву, посів та вирощування ми уже поговорили, залишилось лише зібрати. Також значний вплив на якісь насіння та кількісні характеристики врожаю мають строки і способи збирання.

Інститут живлення рослин – Институт питания растений